ExTrEmE GaM!ng
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


ExTrEmE GaM!nG 46.4.76.142:27026
 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Za admine i igrace

Go down 
2 posters
AutorPoruka
St.Anger
Admin
St.Anger


Broj postova : 162
Join date : 2011-04-11
Age : 25
Lokacija : Zepce

Za admine i igrace Empty
KomentarNaslov komentara: Za admine i igrace   Za admine i igrace EmptyMon Apr 11, 2011 5:57 pm

Zamolio bih admine da me ne smaraju oko opcija il' bilo cega sto nije vezano za igru dok igram na serveru, znaci dok igram ja sam samo admin i dosao sam da odigram partiju! Ovako kad me smarate dolazim u iskusenje da vas banujem i skinem admina! Jer vas nekolika i plus nekolika igraca non-stop nesto zapitkuju, capkaju, jos samo za rukav da pocnete da me vucete.
Mislim ja cu naci nacin da se izborim stim, al za moje i vase dobro predlazem da mi se obracate putem foruma (PP) ili eventualno msn-a ako imate nesto da pitate kazete il sta vec.
Takodje i igraci koji traze admine stvaraju samo sebi veci problem, i ako bi im dao jer su zasluzili igrom necu zato sto su bezobrazni i dosadni.

Poz St.Anger
Na vrh Go down
https://cs-extremegaming.bosnianforum.com
ČELJEVO 1

ČELJEVO 1


Broj postova : 57
Join date : 2011-04-13
Lokacija : CAPLJINA

Za admine i igrace Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Za admine i igrace   Za admine i igrace EmptyThu Apr 14, 2011 3:19 pm

ima stvarno bezobrazluka to odma perm !! Very Happy Very Happy Very Happy
Na vrh Go down
 
Za admine i igrace
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Uputstvo za admine!
» Pohvale na admine
» Kritike na admine

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
ExTrEmE GaM!ng  :: Vezano za server :: Pitanja i odgovori-
Idi na: