ExTrEmE GaM!nG 46.4.76.142:27026

HomeCalendarGalleryKako koristiti ovaj Forum?TražiLista članovaGrupe korisnikaRegistracijaLogin

Share | 

Banovani ste i admin trazi ss (screenshot)

Go down 
AutorPoruka
St.Anger
Admin

Broj komentara : 162
Mjesto : Zepce

KomentarNaslov komentara: Banovani ste i admin trazi ss (screenshot)   Mon Apr 11, 2011 6:06 pm

Ovako ovo je tema da postavite SS, kada ste banovani pogledajte u foderu "csstrike" da li imate fajlove koji se zovu npr. de_inferno0000 i de_inferno0001 znaci imen SS ce biti kao ona mapa u kojoj ste dobili ban i neki brojevi na kraju, mislim da je format slike BMP,tako da mozete ovdje ostaviti SS.
Hvala!
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://cs-extremegaming.bosnianforum.com
BoKi

Broj komentara : 8

KomentarNaslov komentara: Re: Banovani ste i admin trazi ss (screenshot)   Tue Apr 19, 2011 12:43 pm

NEK ADMINI BANUJU PREKO BANSHOTA
amx_banshot BoKi 999 "ovako da banujete" i 5 pogresnih banova skida se opcija D tj BAN i naravno ako admini puno banuju preko amx_banmenu na pern. bit ce skinuta opcija BAN...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
n0thing xD

Broj komentara : 5

KomentarNaslov komentara: ..   Fri Apr 22, 2011 8:46 am

Ne kontam kerem me banovo zato sto sam rekao da ugasi cit.. o.O ALI PERMANETLY, BEZ SS-a to je moj idol.. bgm !!! samo head admin me moze unban preko panela...
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
St.Anger
Admin

Broj komentara : 162
Mjesto : Zepce

KomentarNaslov komentara: Re: Banovani ste i admin trazi ss (screenshot)   Fri Apr 22, 2011 11:37 am

Ostavi ovdje steam id i ip a ne na fb
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika http://cs-extremegaming.bosnianforum.com
StillSERIES

Broj komentara : 3

KomentarNaslov komentara: Re: Banovani ste i admin trazi ss (screenshot)   Sun May 08, 2011 8:21 pm

Banovan sam a stavio sam ss na forum kao sto su mi rekli... Molio bi vas unban imate ss koi ste trazili..
Na vrh Go down
Vidi profil korisnika
Sponsored content

KomentarNaslov komentara: Re: Banovani ste i admin trazi ss (screenshot)   

Na vrh Go down

Banovani ste i admin trazi ss (screenshot)
Na vrh 
Stranica 1/1